Πρόσκληση σε συνέντευξη των υποψηφίων εμπειρογνωμόνων για την αναμόρφωση ή/και εκπόνηση Π.Σ. και τυχόν συμπληρωματικού εκπαιδευτικού υλικού στα θεματικά πεδία των Ξένων Γλωσσών, της Πληροφορικής, των Εικαστικών, της Μουσικής, των Στοιχείων Θεατρολογίας

Κατόπιν της υπ’ αριθμ. πρωτ. 373/18-01-2018 απόφασης του Δ.Σ. του Ι.Ε.Π. και σύμφωνα με την υπ’ αριθ. πρωτ. 7143/23-10-2017 «Ανακοίνωση Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την αναμόρφωση ή/και εκπόνηση Προγραμμάτων Σπουδών και τυχόν συμπληρωματικού εκπαιδευτικού υλικού στα θεματικά πεδία των Ξένων Γλωσσών Γενικού Λυκείου, της Πληροφορικής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, των Τ.Π.Ε. Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, των Εικαστικών και της Μουσικής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, της Θεατρικής Αγωγής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, των Στοιχείων Θεατρολογίας και του Ελεύθερου και Γραμμικού Σχεδίου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης» το Ι.Ε.Π.

προσκαλεί σε συνέντευξη τους παρακάτω υποψηφίους/ες

στα θεματικά πεδία των Ξένων Γλωσσών, της Πληροφορικής, των Εικαστικών, της Μουσικής, των Στοιχείων Θεατρολογίας και του Ελεύθερου και Γραμμικού Σχεδίου του Γενικού Λυκείου στα γραφεία του Ι.Ε.Π., επί της οδού Τσόχα, αρ. 36, στον 8ο όροφο, Γραφείο 802, στο πλαίσιο της συγκριτικής αξιολόγησής τους, σύμφωνα με τους παρακάτω πίνακες:

Δευτέρα  22 Ιανουαρίου 2018

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΣΟΦΙΑ 15:00
2 ΑΛΕΞΟΥΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 15:10
3 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 15:20
4 ΒΡΑΧΝΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 15:30
5 ΓΡΟΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:40
6 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 15:50
7 ΔΡΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16:00
8 ΖΑΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16:10
9 ΘΕΟΦΑΝΕΛΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 16:20
10 ΚΑΠΑΝΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16:30
11 ΚΟΤΙΝΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 16:40
12 ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 16:50
13 ΜΠΕΛΕΧΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 17:00
14 ΜΩΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 17:10
15 ΝΕΙΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17:20
16 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 17:30
17 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 17:40
18 ΠΑΣΙΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 17:50

 


Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2018                      

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15:00
2 ΤΑΤΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 15:10
3 ΤΖΕΛΕΠΗ ΣΟΦΙΑ 15:20
4 ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:30

 

Α/Α ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ
ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 15:40
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 15:50
3 ΜΠΟΕΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 16:00
4 ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΣΟΦΙΑ 16:10
   
Α/Α ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ 16:20
2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30
3 ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 16:40
   
Α/Α ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16:50
2 ΧΑΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 17:00



Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2018

Α/Α ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΑΛΛΙΚΩΝ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 15:00
2 ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΦΙΑ 15:10
3 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 15:20
4 ΝΑΤΣΗ ΧΑΙΔΩ 15:30
5 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΝΑ 15:40
 
Α/Α ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ  ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΔΕΛΗΜΠΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 15:50
2 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 16:00
3 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ 16:10
4 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 16:20
5 ΤΖΩΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 16:30
6 ΦΙΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 16:40
7 ΧΕΜΠΕΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16:50
   
Α/Α ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ  ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
1 ΖΕΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17:00
2 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ 17:10
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 17:20
4 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 17:30
5 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 17:40

Πατήστε εδώ για να ανοίξετε την ανακοίνωση του ΙΕΠ 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.