Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.: Προσκλήσεις για εκδήλωση ενδιαφέροντος σε υποψήφιους εκπαιδευτές για την κάλυψη των αναγκών κατάρτισης των ΔΙΕΚ Χειμερινού εξαμήνου 2018 Β και Εαρινού Εξαμήνου 2019 Α.

Το Ίδρυμα Νεολαίας και Δια Βίου Μάθησης (ΙΝΕΔΙΒΙΜ) στο πλαίσιο υλοποίησης του Υποέργου των Δημοσίων ΙΕΚ που αφορά στην πρόσληψη των εκπαιδευτών των ΔΙΕΚ έχοντας υπόψη την υπ΄αριθμ.5697/336/02.08.2018 Aπόφαση του Δ.Σ., απευθύνει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος σε υποψήφιους εκπαιδευτές για την κάλυψη των αναγκών κατάρτισης των ΔΙΕΚ Χειμερινού εξαμήνου 2018 Β και Εαρινού Εξαμήνου 2019 Α.

Προθεσμία υποβολής ηλεκτρονικών αιτήσεων: από 06/08/2018 ώρα 15:00 έως 24/08/2018 ώρα 15:00

Ηλεκτρονική Διεύθυνση υποβολής αιτήσεων :

Μπορείτε να κατεβάσετε την Πρόσκληση για Επιλογή Συμβούλων Σταδιοδρομίας και Συμβούλων Ψυχολόγων στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας εδώ
Μπορείτε να κατεβάσετε την Πρόσκληση για Επιλογή Εκπαιδευτικού Προσωπικού στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας εδώ
Μπορείτε να κατεβάσετε την Πρόσκληση για την Απασχόληση Ωρομισθίων Εκπαιδευτών στα ΔΙΕΚ και στις ΔΣΕΚ εδώ