Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Τα εξεταστικά κέντρα της 38ης Μαθηματικής Ολυμπιάδας ο Αρχιμήδης

Αναρτήθηκαν στην ιστοσελίδα της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας τα εξεταστικά κέντρα της 38ης Μαθηματικής Ολυμπιάδας ο Αρχιμήδης που θα διεξαχθεί την 5/6

Ο διαγωνισμός πρέπει να γίνει με συνθήκες Πανελλήνιων εξετάσεων. Όλοι οι εμπλεκόμενοι πρέπει να φορούν μάσκα και να έχουν μαζί τους το τελευταίο self-test που έχουν κάνει για το Σχολείο τους. Οι μαθητές της Γ΄ Λυκείου συνιστάται να έχουν κάνει την προηγούμενη μέρα το τεστ και θα τοποθετηθούν σε ξεχωριστή αίθουσα από τους υπόλοιπους με μεγαλύτερη αραίωση.

Ώρα προσέλευσης στο εξεταστικό κέντρο: το αργότερο 9.45, Σάββατο 5 Ιουνίου 2021.

Μη ξεχάσετε κανόνα και διαβήτη για τα γεωμετρικά σχήματα. Οι φορητοί υπολογιστές απαγορεύονται. Τα κινητά τηλέφωνα πρέπει να είναι κλειστά.
Για τον έλεγχο της ταυτοπροσωπίας παρακαλούμε να έχετε μαζί σας την ταυτότητά σας
Είναι σημαντικό οι μαθητές να πάνε στο κέντρο που τους αντιστοιχεί.

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ (HTML)

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ (PDF)