Ένωση Ελλήνων Φυσικών: Τελικά αποτελέσματα των Διαγωνισμών Φυσικής Γυμνασίου – Λυκείου. Βραβεία

Βραβεία Γυμνασίου 2022

Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΤΑΞΗΒΡΑΒΕΙΟ
1ΚαλοκάθηΚωνσταντίναΓυμνάσιο Παραλίας ΚαλαμάταςΑ Γυμνασίου1ο
2ΝακίτσαςΣτέργιος4ο Γυμνάσιο ΒέροιαςΑ Γυμνασίου2o
3ΒλάχοςΧρήστοςΠρότυπο Γυμνάσιο ΑναβρύτωνΑ Γυμνασίου3o
4ΣπανόςΚωνσταντίνοςΒαρβάκειο Πρότυπο ΓυμνάσιοΑ Γυμνασίου4o
5ΣταυράκηςΝικηφόροςΕκπαιδευτήρια Ν. ΜπακογιάννηΑ Γυμνασίου4o
6ΠιοτόπουλοςΕυάγγελος – ΡαφαήλΕκπαιδευτήρια Αυγουλέα – ΛιναρδάτουΑ Γυμνασίου6ο
7ΜπαρμπόπουλοςΚωσταντίνος – ΑνδρέαςΑριστοτέλειο Κορινθιακό ΕκπαιδευτήριοΑ Γυμνασίου6ο
8ΜπαμπουκλήΔέσποιναΕκπαιδευτήρια Μ.Ν ΡάπτουΑ Γυμνασίου6ο
9ΚανέληΆννα – Μαρία5ο Γυμνάσιο ΣερρώνΑ Γυμνασίου6ο
10ΒακουφτσήΚωνσταντίνα Μαρία1ο Γυμνάσιο Ευόσμου-ΑρχέλαοςΑ Γυμνασίου10o
11ΛαμπροπούλουΜαρία  Πρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΑ Γυμνασίου10o
12ΤσακιρίδηςΑναστάσιοςΔΕΛΑΣΑΛΑ Γυμνασίου10o
13ΠοσανίδηΒασιλικήΕλληνική ΠαιδείαΑ Γυμνασίου13o
14ΚωστίκαςΧρήστοςΑμερικάνικη Γεωργική ΣχολήΑ Γυμνασίου13o
15Μαυράκης ΜίνωαςΑμερικάνικη Γεωργική ΣχολήΑ Γυμνασίου15o
16ΣιάτραςΘωμάςΑριστοτέλειο Εκπαιδευτήριο ΣερρώνΑ Γυμνασίου15o
17ΤσιοπούλουΜαρία ΕλένηΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΑ Γυμνασίου15o
18ΒλαχάκηΚωνσταντίναΕλληνική ΠαιδείαΑ Γυμνασίου18o
19ΚαράντζαςΧρήστοςΓυμνάσιο Αγίου ΣτεφάνουΑ Γυμνασίου18o
20ΑνδρίτσοςΙωάννης3ο Γυμνάσιο ΛειβαδιάςΑ Γυμνασίου18o
21ΔαγκλήΚυριακήΑνατόλιαΑ Γυμνασίου18o
22ΚαρακασίδηςΧάρηςΕκπαιδευτήρια Ν. ΜπακογιάννηΑ Γυμνασίου22o
23ΤσιλογιάννηΜαρίνα – ΕλπίδαΓυμνάσιο Ασκλιπιού ΛυγουριόΑ Γυμνασίου22o
24ΜαγλουσίδηςΣέργιος3ο Γυμνάσιο ΚομμοτηνήςΑ Γυμνασίου24o
25ΦαραζήΕλένηΕκπαιδευτήρια ΓείτοναΑ Γυμνασίου25o
26ΠαχίνηΑικατερίνηΑμερικάνικη Γεωργική ΣχολήΑ Γυμνασίου25o
27ΕπιτροπάκηΕλένηΕκπαιδευτήρια Κωστέα ΓείτοναΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
28ΝώληΣοφίαΑνατόλια (2ο Γυμνάσιο)Α ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
29ΧήτοςΘεόδωροςΠρότυπο Γυμνάσιο ΑναβρύτωνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
30ΡεπαπήςΧρήστοςΠρότυπο Γυμνάσιο ΑναβρύτωνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
31ΓέχοςΕυάγγελος  Β’ Αρσάκειο Τοσίτσειο ΕκάληςΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
32ΜπαρόλαςΝικόλαος – ΡαφαήλΠρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
33ΟικονόμουΕιρήνηΕκπαιδευτήρια Μ.Ν ΡάπτουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
34ΣτάθηΣτεφανίαΠρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
35ΚαλαϊτζήςΦίλιπποςΑνατόλια Κολλέγιο (1ο Γυμνάσιο)Α ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
36Σταυρίδης ΙωάννηςΕκπαιδευτήρια ΦρυγανιώτηΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
37Σάττεν ΓιώργοςΕλληνικό ΚολλέγιοΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
38ΝικολοπούλουΕλεονώραΑμερικάνικο Κολλέγιο PierceΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
39ΤσιπλακίδηςΕυθύμηςΝέα ΠαδείαΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
40ΔιαλυνάΈλλη – Σοφία2ο Γυμνάσιο ΗρακλείουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
41ΚατσαρούΑγγελικήΠρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
42Αναγνωστόπουλος ΙωάννηςΔΕΛΑΣΑΛΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
43ΣουβαιτζήςΧάρηςΑμερικάνικη Γεωργική ΣχολήΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
44ΦωτιάδηςΙωάννης – ΡαφαήλΔΕΛΑΣΑΛΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
45ΚαριώτηςΜάριος1ο Γυμνάσιο ΙεράπετραςΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
46ΒίλλιουΑθανασίαΑμερικάνικο Κολλέγιο PierceΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
47ΤσοτσόπουλοςΑιμίλιοςΚολλέγιο ΑθηνώνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
48ΤσολάκηΙωάννα2ο Πρότυπο Γυμνάσιο ΒόλουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
49Βασσάρας ΟρέστηςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
50ΤσιτρούδηΝίκηΑμερικάνικη Γεωργική ΣχολήΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
51ΠαρδάληςΛεωνίδαςΓυμνάσιο ΘρακομακεδόνωνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
52ΓιαμούζηΒασιλικήΕκπαιδευτήρια Μ.Ν ΡάπτουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
53Κουφεντζόγλου – ΚατσαβέληΕλένη2ο Πειραματικό Γυμνάσιο ΚιλκίςΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
54ΑραϊτζόγλουΔομινίκηΕκπαιδευτήρια ΓείτοναΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
55ΤζαμπύραςΚωνσταντίνος ΡαφαήλΕκπαιδευτήρια Μ.Ν ΡάπτουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
56ΣκούραΕυαγγελία1ο Γυμνάσιο ΧαλκουτσίουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
57ΤάντσηΝαυσικά1ο Γυμνάσιο ΠεύκωνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
58Τσακμάκη Μαγδαληνή2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Α ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
59Δεμερτζή ΜαγδαληνήΕλληνικό ΚολλέγιοΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
60ΤάτσηςΕρμής1ο Πειραματικό Γυμνάσιο ΣάμουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
61ΝικολάουΠαρασκευάςΕκπαιδευτήρια Ν. ΜπακογιάννηΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
62ΜαραντίδηςΣταύροςΠειρ. Γυμν. Παν. ΜακεδονίαςΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
63ΣυκάΕύαΑ΄ Αρσάκειο Τοσίτσειο ΕκάληςΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
64ΚρασάςΙωάννηςΣχολή Ι.Μ ΠαναγιωτόπουλουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
65ΚορρέςΝικόλαοςΣχολή ΜωραΐτηΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
66ΟικονόμουΔημήτριοςΓυμνάσιο ΙτέαςΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
67ΦατσιάδουΣοφία Αγγελική1ο Γυμνάσιο ΩραιοκάστρουΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
68ΑντωνίουΟυρανίαΠρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
69ΝυκτάρηΆννα – ΜαρίαΠρότυπο Γυμνάσιου Ηρακλείου ΚρήτηςΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
70ΣταθόπουλοςΑριστείδης5ο Γυμνάσιο ΚοζάνηςΑ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
1ΛεωνίδηςΔημήτριοςΓυμνάσιο ΑιγινίουΒ Γυμνασίου1ο
2ΚωσνήςΙσαάκΣχολή ΜωραΐτηΒ Γυμνασίου2ο
3ΘώμοςΘωμάς4ο Γυμνάσιο ΧαριλάουΒ Γυμνασίου3ο
4ΒγενόπουλοςΚωνσταντίνος1ο Γυμνάσιο ΠύργουΒ Γυμνασίου4ο
5ΚαρακαΐδοςΆλκης6ο Γυμνάσιο ΚαλαμάταςΒ Γυμνασίου5ο
6ΟικονομάκουΠαναγιώτα4ο Γυμνάσιο ΚαλαμάταςΒ Γυμνασίου6ο
7ΒασιλειάδηςΖαχαρίας – ΜατέιΙωνίδειος Σχολή ΠειραιάΒ Γυμνασίου6ο
8ΜαυρόμμάτηςΑριστείδηςΚολλέγιο ΑνατόλιαΒ Γυμνασίου8ο
9ΣάρραςΘεόδωροςΣχολή ΜωραΐτηΒ Γυμνασίου9ο
10ΠαρούτηςΔημήτρηςΓυμνάσιο ΧασιώτηΒ Γυμνασίου10ο
11ΜισθόςΑντώνιοςΕκπαιδευτήρια ΔούκαΒ Γυμνασίου10ο
12ΖάχουΙωάνναΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ Γυμνασίου12ο
13ΠράπαΜαρίναΚολλέγιο ΨυχικούΒ Γυμνασίου12ο
14ΠαρασκευάΜαρία – ΜάγιαΡόδιων ΠαιδείαΒ Γυμνασίου14ο
15ΠαππάΕλένηΖάνειο Πρότυπο Γυμνάσιο Β Γυμνασίου14ο
16ΠορπόδηςΙωάννηςΕκπαιδευτήρια ΦρυγανιώτηΒ Γυμνασίου16ο
17ΠαναγιωτόπουλοςΘωμάςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ Γυμνασίου17ο
18ΠέικοςΡαφαήλ4ο Γυμνάσιο ΛαγκαδάΒ Γυμνασίου17ο
19ΕυαγγέλουΑντώνηςΓυμνάσιο Μεσοποταμίας ΚαστοριάςΒ Γυμνασίου17ο
20ΚαπελλάκηςΦίλιππος – ΜιχαήλΠρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΒ Γυμνασίου17ο
21ΕυσταθιάδηςΦίλιππος  Πρότυπο Γυμνάσιο ΑναβρύτωνΒ Γυμνασίου21ο
22ΣιμιτζήΔέσποιναΓυμνάσιο ΑντίκυραςΒ Γυμνασίου22ο
23ΜπουλαμάτσηςΚωνσταντίνοςΠρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής ΣμύρνηςΒ Γυμνασίου23ο
24ΚαραγεωργίουΔημήτρης1ο Γυμνάσιο ΞάνθηςΒ Γυμνασίου24ο
25ΜανήςΑνδρέαςΠρότυπο Γυμνάσιο Ζωσιμαίας Σχολής ΙωαννίνωνΒ Γυμνασίου25ο
26Αθανασίου Ευάγγελος – ΝεκτάριοςΠρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής ΣμύρνηςΒ Γυμνασίου26o
27ΚράτσαΛυδίαΣχολή ΜωραΐτηΒ Γυμνασίου26o
28ΔουλγέρηΠολυξένη ΑντωνίαΕλληνικό ΚολλέγιοΒ Γυμνασίου28o
29ΛάμπρουΕυθύμιος1ο Γυμνάσιο ΜελισσίωνΒ Γυμνασίου28o
30ΚαραγιάννηςΧρήστος13ο Γυμνάσιο ΘεσσαλονίκηςΒ Γυμνασίου30ό
31ΤσουφλίδηςΓεώργιος 2ο Γυμνάσιο Κρύας ΒρύσηςΒ Γυμνασίου30ό
32ΠαπαδοπούλουΖωή ΑγγελικήΕλληνικό ΚολλέγιοΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
33ΕλλαονέντηΑμπντουλλάχΓυμνάσιο Πυγαδίων ΚαρπάθουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
34ΚάκοςΠαναγιώτηςΚολλέγιο ΑθηνώνΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
35ΚαογερόπουλοςΓεώργιος Σχολή ΜωραΐτηΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
36ΜπερκοντάκηςΝεκτάριος – Ραφαήλ4ο Γυμνάσιο ΠύργουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
37ΚτώρουΕλένηΑμερικάνικο Κολλέγιο PierceΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
38Μαγκλάρης ΓιάννηςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
39ΠαπαγεωργίουΠέτροςΕκπαιδευτήρια ΓείτοναΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
40ΤσουνιάςΜιχαήλΠρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
41ΜπασίλιουςΜάρκοςΠρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
42ΤσαϊτουρίδηςΜιχαήλΚολλέγιο ΑθηνώνΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
43Τουμανίδης ΧρήστοςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
44ΜπροτζάκηςΠέτροςΠρότυπο Γυμνάσιο ΗρακλείουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
45ΒασιλικόςΑπόστολοςΚολλέγιο ΑθηνώνΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
46ΠαντελήςΦίλιπποςΑμερικάνικο Κολέγιο PierceΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
47ΞενίδουΧριστίνα2ο Γυμνάσιο ΣταυρούποληςΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
48Κάπρος – ΑβούρηςΜαρίνος1ο Γυμνάσιο ΖακύνθουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
49ΒάντζιοςΜιχαήλΠρότυπο Γυμνάσιο Ζωσιμαίας Σχολής ΙωαννίνωνΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
50ΟικονομάκηΕυσταθία5ο Γυμνάσιο Αγίου ΔημητρίουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
51Δούμα Εμμέλεια – ΑναστασίαΣχολή ΜωραΐτηΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
52ΦουντοτούΑργυρώ1ο Γυμνάσιο ΕυόσμουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
53ΣαμπάνηςΣταμάτιος – ΔημήτριοςΠρότυπο Γυμνάσιο Αγίων ΑναργύρωνΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
54ΑλεξανδρίδηςΔημήτρηςΓυμνάσιο ΑναβύσσουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
55ΖαμάνηΑναστασίαΠρότυπο Γυμνάσιο ΑναβρύτωνΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
56Κατσιούλη Νεφέλη15ο Γυμνάσιο ΘεσσαλονίκηςΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
57ΜυλάβαςΓιάννηςΙ. Μ. ΠαναγιωτόπουλοςΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
58ΦιλόπουλουΓεώργιος Νέα ΠαιδείαΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
59ΠέτρηΜαρία – Ελένη15ο Γυμνάσιο ΠεριστερίουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
60ΝάκουΙωάνναΝέα ΠαιδείαΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
61ΤζανέτουΑγγελική1ο Γυμνάσιο ΓλυφάδαςΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
62ΕυαγγελίουΜάριοςΕκπαιδευτήρια Αυγουλέα ΛιναρδάτουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
63ΝύκταρηςΜηνάςΠρότυπο Γυμνάσιο ΗρακλείουΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
64ΠόγκαΜαρίαΙ. Μ. ΠαναγιωτόπουλοςΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
65ΚοντογιώργηςΣτέργιοςΙ. Μ. ΠαναγιωτόπουλοςΒ ΓυμνασίουΕΠΑΙΝΟΣ
1ΓεωργιόπουλοςΝίκοςΣχολή ΜωραΐτηΓ Γυμνασίου1ο
2ΙακωβίδηςΝικόλαος1ο Γυμνάσιο ΩραιοκάστρουΓ Γυμνασίου2ο
3ΤζιλίραΘεοδώρα – ΣοφίαΠρότυπο Γυμνάσιο ΑναβρύτωνΓ Γυμνασίου3ο
4ΣκιάςΑντώνιος –  Μιχαήλ1ο Γυμνάσιο ΧαλκίδαςΓ Γυμνασίου4ο
5ΝέγρηςΝικόλαος  Σχολή ΜωραΐτηΓ Γυμνασίου4ο
6ΚοσματόπουλοςΒασίλειος1ο Ιδιωτικό Γυμνασίου Κολλεγίου ΑνατόλιαΓ Γυμνασίου6ο
7ΓάτσοςΚωνσταντίνοςΑ’ Αρσάκειο Τοσίτσειο ΕκάληςΓ Γυμνασίου7ο
8ΠαπαδοπούλουΣταυρούλαΑρσάκειο Γυμνάσιο ΙωαννίνωνΓ Γυμνασίου8ο
9ΣκεύηςΝικόλαος – ΕμμανουήλΚολλέγιο ΑθηνώνΓ Γυμνασίου9ο
10ΘεοχάρουςΗλίας – ΕυάγγελοςΓυμνάσιο Νεάπολης ΚοζάνηςΓ Γυμνασίου9ο
11ΜπουδούρηΑικατερίνη-ΓεωργίαΓυμνάσιο Ομίλου Βιωματικής ΜάθησηςΓ Γυμνασίου11ο
12ΚαράφτηςΔημήτριοςΠρότυπο Γυμνάσιο ΑναβρύτωνΓ Γυμνασίου12ο
13ΚανλήΕρασμία-ΔανάηΚολλέγιο ΑνατόλιαΓ Γυμνασίου13ο
14ΓιολτζίδουΣτυλιανήΑμερικάνικο Κολλέγιο ΑνατόλιαΓ Γυμνασίου14ο
15ΤερζόπουλοςΓιάννηςΠρότυπο Γυμνάσιο ΑναβρύτωνΓ Γυμνασίου15ο
16ΣκρέκαςΝικόλοαςΕκπαιδευτήρια Ν. ΜπακογιάννηΓ Γυμνασίου15ο
17ΚαγιαμπάκηςΓεώργιοςΠρότυπο Γυμνάσιο ΗρακλείουΓ Γυμνασίου15ο
18ΤούληςΔημήτριοςΕκπαιδευτήρια Ε. ΜαντουλίδηΓ Γυμνασίου18ο
19ΜπενέτηΕιρήνηΝέα ΠαιδείαΓ Γυμνασίου19ο
20ΓεωργοπούλουΔαυΐδούλαΑρσάκειο Γυμνάσιο ΙωαννίνωνΓ Γυμνασίου19ο
21Μισκάκης ΣωτήρηςΕκπαιδευτήρια ΦρυγανιώτηΓ Γυμνασίου19ο
22ΤάτσηςΑίας1ο Γυμνάσιο ΣάμουΓ Γυμνασίου22ο
23ΚουτσουράκηςΚωνσταντίνοςΕλληνική ΠαιδείαΓ Γυμνασίου22ο
24ΔημητροπούλουΜυρσίνη3ο Γυμνάσιο ΠύργουΓ Γυμνασίου24ο
25ΜπάληςΔημήτριοςΑμερικάνικο Κολλέγιο PierceΓ Γυμνασίου25ο
26ΔουμόπουλοςΑλέξανδρος14ο Γυμνάσιο ΛάρισαςΓ Γυμνασίου25ο
27ΠαπαθεοδώρουΙωάννα3ο Γυμνάσιο ΑλεξανδρούποληςΓ Γυμνασίου25ο
28ΛιόβαΧαρίκλειαΕκπαιδευτήρια Μ.Ν ΡάπτουΓ Γυμνασίου25ο

Βραβεία Λυκείου 2022

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΤΑΞΗΒΡΑΒΕΙΟ
1ΔασούλαςΑθανάσιοςΠρότυπο ΓΕΛ Ζωσιμαίας Σχολής ΙωαννίνωνΑ Λυκείου1ο
2ΓιεμετζόγλουΝικόλαοςΛεόντειος Σχολή ΑθηνώνΑ Λυκείου2ο
3ΤσακιράκηςΑλέξανδρος – ΆγγελοςΕκπαιδευτήρια ΔούκαΑ Λυκείου3ο
4ΣταυρούληςΚωνσταντίνος1ο ΓΕΛ ΈδδεσαςΑ Λυκείου4ο
5ΠρωιτσάκηςΆρηςΚάμπιονΑ Λυκείου4ο
6ΤσεκρέζιΟρέστηςΣχολή ΜωραΐτηΑ Λυκείου6ο
7ΓάκηςΚωνσταντίνος4ο ΓΕΛ ΛαμίαςΑ Λυκείου6ο
8ΓεωργίουΓιώργοςΛεόντειος Σχολή ΑθηνώνΑ Λυκείου8ο
9ΠαπαβραμίδηςΘωμάςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΑ Λυκείου9ο
10ΑναστασόπουλοςΜάριος2ο ΓΕΛ ΠύργουΑ Λυκείου10ο
11Ανδρεάδη ΓεωργίαΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΑ Λυκείου11ο
12ΞενίδουΜαρίναΕκπαιδευτήρια ΦρυγανιώτηΑ Λυκείου12ο
13ΣοφιανούΚοραλίαΑμερικάνικη Γεωργική ΣχολήΑ Λυκείου13ο
14ΒαλλιανάτοςΓεράσιμοςΑμερικάνικο Κολλέγιο PierceΑ Λυκείου14ο
15ΣεριφοβιτςΝικόλαοςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΑ Λυκείου14ο
16ΓιαννάκηςΆγγελοςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΑ Λυκείου14ο
17ΝακίτσαςΓεώργιος4ο ΓΕΛ ΒέροιαςΑ Λυκείου17ο
18ΤαλιαδούροςΣωτήριοςΓΕΛ ΚολινδούΑ Λυκείου18ο
19ΜπατσούληςΕυάγγελοςΠρότυπο ΓΕΛ Ζωσιμαίας Σχολής ΙωαννίνωνΑ Λυκείου19ο
20ΓαλαμάτηςΙωάννηςΠειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου ΘεσσαλονίκηςΑ Λυκείου19ο
21ΡσβάνηςΑνδρέαςΙδιωτικά Εκπαιδευτήρια Προμηθέας ΒόλουΑ Λυκείου21ο
22ΚαλούδηςΦίλιππος – ΑκύλαςΕκπαιδευτήρια ΔούκαΑ Λυκείου22ο
23ΚάνταΚωνσταντίνα1ο ΓΕΛ ΗγουμενίτσαςΑ Λυκείου23ο
24ΔημάκηςΣταύρος1ο ΓΕΛ ΑλεξανδρούποληςΑ Λυκείου24ο
25Χρίσκου ΆνναΕκπαιδευτήρια ”Ο Απόστολος Παύλος”Α Λυκείου25ο
1ΚαρατζάςΔημήτριος3ο ΓΕΛ ΚατερίνηςΒ Λυκείου1ο
2ΚόλτσηςΔημήτριοςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ Λυκείου2ο
3ΚουφάκηςΠαναγιώτηςΓΕΛ ΣητείαςΒ Λυκείου3ο
4ΝικολάουΧαράλαμποςΠρότυπο ΓΕΛ ΑναβρρύτωνΒ Λυκείου4ο
5Κομίνης – ΑλτάνηςΟδυσσέας3ο ΓΕΛ ΥμμητούΒ Λυκείου5ο
6ΛακούσιΝτάνιελΠρότυπο ΓΕΛ ΑναβρρύτωνΒ Λυκείου6ο
7ΘεοδοσίουΜιχάελα – ΤερέζαΕκπαιδευτήρια ”Ο Πλάτων”Β Λυκείου7ο
8ΤσιάληςΜιχάληςΑμερικάνικο Κολλέγιο ΑνατόλιαΒ Λυκείου7ο
9ΙακωβίδηςΓεώργιοςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ Λυκείου9ο
10Βασιλοπούλου ΑλεξάνδραΕλληνικό Κολλέγιο ΘεσσαλονίκηςΒ Λυκείου10ο
11ΜουμίνΑλτάρ – ΚάανΆξιον ΞάνθηςΒ Λυκείου11ο
12ΜπραΐμηςΧρήστοςΙόνιος Σχολή ΦιλοθέηςΒ Λυκείου12ο
13Πράττης ΒασίλειοςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ Λυκείου13ο
14ΑνδρέουΜαρία-Γαβριέλα5ο ΓΕΛ ΚαλαμαριάςΒ Λυκείου14ο
15ΛεουτσάκοςΒασίλειοςΠρότυπο ΓΕΛ ΑναβρρύτωνΒ Λυκείου15ο
16ΤζίκαΑναστασίαΕκπαιδευτήρια “Ο Απόστολος Παύλος”Β Λυκείου15ο
17ΤσιόρβαςΡαφαήλΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ Λυκείου15ο
18ΚαραζαφείρηςΣτέργιος1ο ΓΕΛ ΠεύκωνΒ Λυκείου18ο
19ΠράπαΆνναΣχολή ΜωραΐτηΒ Λυκείου19ο
20ΚαραφυλλιάςΑλέξανδροςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ Λυκείου20ό
21Παπαγεωργίου Νικόλαος1ο ΓΕΛ ΑνατόλιαΒ Λυκείου21ο
22Κρητικός Γεώργιος4ο ΓΕΛ Νέου ΗρακλείουΒ Λυκείου22ο
23ΠαναναστασίουΚωνσταντίνος3ο ΓΕΛ ΒόλουΒ Λυκείου22ο
24Τσιόρβας ΑντώνιοςΕκπαιδευτήρια ΜαντουλίδηΒ Λυκείου22ο
25Παπαλαζάρου Αναστασία – Ιωάννα32ο ΓΕΛ ΘεσσαλονίκηςΒ Λυκείου22ο
26ΓιαννικούληΔιονυσία2ο ΓΕΛ ΠύργουΒ Λυκείου26ο
27ΦωτιάδηςΝικόλαος1ο ΓΕΛ ΒόλουΒ Λυκείου27ο
28ΚαραϊτιανόςΓεώργιοςΚολλέγιο ΨυχικούΒ Λυκείου28ο
29ΠολίτηςΓεώργιοςΚολλέγιο ΑθηνώνΒ Λυκείου28ο
1ΣτάμουΑθανάσιος – ΝικόλαοςΑμερικάνικο Κολλγιο PierceΓ Λυκείου1ο
2ΤερλεμέςΣπύροςΑΞΙΟΝ ΞάνθηςΓ Λυκείου1ο
3ΔουφεξήΙωάνναΕκπαιδευτήρια ΒασιλειάδηΓ Λυκείου3ο
4ΚιοσόγλουΒασίληςΜουσικό Σχολείο ΣερρώνΓ Λυκείου4ο
5ΠαπασταμόπουλοςΒασίληςHOMO EDUCANDUSΓ Λυκείου5ο
6ΛαζαρίδηςΣταύρος2ο ΓΕΛ ΑνατόλιαΓ Λυκείου5ο
7ΘεοδοσιάδουΦανήΓΕΛ ΣοχούΓ Λυκείου7ο
8ΘεοδοσιάδηςΚωνσταντίνοςΓΕΛ Αμερικάνικης Γεωργικής ΣχολήςΓ Λυκείου8ο
9ΧατζηκαλλινικίδηςΓεώργιος27ο ΓΕΛ ΘεσσαλονίκηςΓ Λυκείου9ο
10ΓαρυφάλλουΔημοσθένηςΠρότυπο ΓΕΛ ΑναβρύτωνΓ Λυκείου10ο

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.