Πανελλήνια Ένωση Φυσικών: Παράταση Προθεσμίας Υποβολής Περιλήψεων στο 10ο Συνέδριο της BPU έως την 1η Μαΐου

Ανακοίνωση της BPU (Balkan Physical Union) αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της Π.Ε.Φ. με πληροφορίες για το 10ο Συνέδριο της ένωσης.

Το πλήρες κείμενο της ανακοίνωσης

Αγαπητές συναδέλφισσες, αγαπητοί συνάδελφοι,
στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για την εγγραφή σας και την υποβολή εργασιών για το 10ο Συνέδριο της BPU (Balkan Physical Union) το οποίο θα πραγματοποιηθεί στη Σόφια, 26 – 30 Αυγούστου 2018. https://bpu10.balkanphysicalunion.com/Όσοι φοιτητές και όσες φοιτήτριες συμμετάσχουν με εργασίες στο συνέδριο δικαιούνται διαμονή στις φοιτητικές εστίες. Τα πρακτικά του 10th Jubilee Conference της BPU εκδίδονται από την AIP. Να επισημάνουμε ότι έχει δοθεί παράταση για τη υποβολή των abstracts έως την 1η  Μαΐου.
Με εκτίμηση,
Βουρλιάς Κώστας