Μοριοδοτούμενα Σεμινάρια 400 ωρών

Η Smart Studies συνεργάτης της UnicertΦορέας Πιστοποίησης Ανθρώπινου Δυναμικού πιστοποιημένος από τον Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.  και διαπιστευμένος από το Ε.ΣΥ.Δ., παρουσιάζει τα  5  νέα επιμορφωτικά μοριοδοτούμενα  σεμινάρια, ορισμένα εκ των οποίων σε συνεργασία με Δημόσια ιδρύματα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

Η διάρκεια των σεμιναρίων ανέρχεται σε  400 ΩΡΕΣ.

Η έναρξη  τους έχει προγραμματιστεί για την 1η  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018.

Οι τίτλοι των σεμιναρίων είναι οι παρακάτω:

1.  Διαπολιτισμική Εκπαίδευση (σε συνεργασία με Δημόσιο ίδρυμα Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης)
  2.  Σχολική Ψυχολογία (σε συνεργασία με Δημόσιο ίδρυμα Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης)
  3.  Εκπαιδευτές Σχολείων Δεύτερης Ευκαιρίας
  4.  Βασικές Αρχές Εκπαίδευσης Ενηλίκων
  5.  Συμβουλευτική, Επαγγελματικός Προσανατολισμός MENTORING

Τα σεμινάρια υλοποιούνται αποκλειστικά με τη μέθοδο της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης (e-learning) (σύγχρονη και ασύγχρονη).

Μετά την επιτυχή ολοκλήρωση των σεμιναρίων μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη  βεβαίωση παρακολούθησης σε σχετικές προκηρύξεις καθώς μοριοδοτείται.

Πληροφορίες

Τηλ: 2105319669

Email: seminaria.19@gmail.com

Site: http://smart-studies.gr/seminaria/