Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Εξεταστικά κέντρα Διαγωνισμού Ευκλείδη, Σάββατο 19-1-2019

Ανακοινώθηκαν στην ιστοσελίδα της Ε.Μ.Ε. τα εξεταστικά κέντρα διαγωνισμού Ευκλείδη, Σάββατο 19-1-2019.

Ο 79ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» θα γίνει το Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019 στις 09.00-12.00 πμ.

Διευθύνσεις Α΄ Αθήνας και Δ΄ Αθήνας
Κτίριο του Νέου Χημείου (Ναυαρίνου 13α) Αθήνα (μεταξύ Μαυρομιχάλη και Χαριλάου Τρικούπη)

Διεύθυνση Β΄ Αθήνας
1. Στο Πρότυπο Γενικό Λύκειο Αναβρύτων, Λεωφ. Κηφισίας 184, Κηφισιά
Όλοι οι μαθητές των σχολείων: Αμαρουσίου, Κηφισιάς, Λυκόβρυσης, Μελισσιών, Μεταμόρφωσης, Ν. Ερυθραίας, Ν. Ηρακλείου, Ν. Ιωνίας, Ν. Πεντέλης, Πεντέλης, Πεύκης, Αναβρύτων, Βαρβακείου, Γερμανικής Σχολής, Εκπ/ριων Δούκα, Ελληνικής Παιδείας, Ελληνογαλλικής Αγ. Ιωσήφ, Σχολής Μωραΐτη (Γυμνάσιο), Αθηναϊκή Αγωγή & Παιδεία, International School of Athens..
2. Στο 2ο  Γενικό Λύκειο Αγ. Παρασκευής, Υακίνθου 25, Αγ. Παρασκευή
Όλοι οι μαθητές των σχολείων Αγ. Παρασκευής, Βριλησσίων, Παπάγου, Χαλανδρίου, Χολαργού, Φιλοθέης, Ψυχικού, Ν. Ψυχικού, Αρσάκεια Ψυχικού, Ελληνογαλλική Αγ. Παρασκευής, Ουρσουλινών, Ιόνιος Σχολή, Κολλέγιο Αθηνών, Κολλέγιο Ψυχικού, Pierce College, Σχολής Μωραΐτη (Λύκειο).

Διεύθυνση Β/θμιας Εκπ/σης Ανατολικής Αττικής

1ο Γυμνάσιο Παλλήνης, 16ο χλμ Λεωφ. Μαραθώνα, Παλλήνη